textura.jpg
textura.jpg

Online Terapie

Když jsem začala s online terapií, sama jsem si nebyla jistá, jak to bude probíhat. Měla jsem obavy z funkčnosti, z toho, že bude terapie přes počítač neosobní, nepůjde nám se na sebe naladit, budeme mít problémy se zajištěním soukromí, nebo připojení. Nicméně realita online terapie smazala všechny mé obavy velmi rychle (až na obavu z připojení, to občas chtěnechtě zlobí). Naopak online terapie předčila mé očekávání. 

Věřím, že online terapie pro Vás bude stejným zážitkem, jako kdybychom se setkali na živo a že Vám může přinést řadu výhod. Především nám nabízí možnost zajistit si komfort a pocit bezpečí, podle našich potřeb. Můžeme si zařídit prostředí, ve kterém se budeme cítit dobře. Odpadá nutnost cesty, můžeme si udělat svůj čaj a sednout si na svou pohovku.  

Důvodů, proč zvolit formu online terapie může být mnoho. Důležité je odhodlat se a domluvit si termín.

DSCF3648.jpg

3 věci nezbytné k online terapii

Stabilní připojení

Stabilní připojení, občas ovlivnit nemůžeme a v případě problému si s tím společně poradíme. 

Soukromí

Potřebujeme, abychom si na obou stranách mohli zajistit soukromí. To je nezbytné pro bezpečnou atmosféru a terapeutický hovor. 

Online platforma

 Spolu se domluvíme na online platformě, kterou využijeme. Využívám Zoom, Google Meets, nebo Skype, preferujete nějakou jinou?  

Ceník pro online terapii

Online terapie                             60 min 

                                                      800 Kč​

Balíček 3x terapie                     3 x 60 min

                                                     2100 Kč

Domluvený termín je závazný, můžete ho zrušit/odložit nejpozději 24 h před plánovaným termínem.

Čas vyhrazený pro Vás nemohu při pozdním zrušení nabídnout někomu jinému, proto Vám při pozdní změně budu částku účtovat. 

 

Platbu lze předat v hotovosti na místě nebo platbou na účet, který Vám pošlu spolu s potvrzením termínu. Před prvním termínem Vás poprosím o platbu předem na účet.

Rezervovat termín

Kontaktujte mě a já se Vám ozvu, co nejdříve. 

Děkuji